Güvenlik Kamera Sistemleri

Bir kurumun ya da kuruma ait bir binanın CCTV Güvenlik Kamera Sistemleri ihtiyaçlarının tespit edilmesi ve projelendirilmesi alım aşamasının en ayağını oluşturmaktadır. Güvenlik sistemleri ile ilgilenen firmalar risk analizi ile başlayan, değerlendirme, tespit, teknik alt yapı oluşturma, ürün seçimi, proje oluşturma, uygulama ve işletmeye alma ile sonuçlanan güvenlik yönetim ihtiyaçlarınızı süreç içerisinde yönetebilen şirketlerdir.

Bina yönetim sistemleri ya da merkezi yönetim sistemleri olarak bilinen yazılımlar aracılığı ile binalarda ve tesislerde tüm güvenlik sistemlerine ait ürünlerin yönetimi, bu ürünler ile birlikte havalandırma sistemleri, su akış sistemleri, yangın sistemleri de kontrol edilebilmektedir.
Bilgi sistemleri uygulamalarının girişlerinde kullanılabilecek yazılımlar ve biyometrik donanımlar ile yüksek güvenlikli çözümler oluşturulabilmektedir. Sadece giriş kontrolü ile sınırlı kalmayarak her türlü onay işlemleri ile de benzeri çözümlerle sahteciliği engelleyebilecektir.