Hakkımızda

Bizi yakından tanıyın.

Proseff Güvenlik Sistemleri

2006 yılından günümüze, geçiş kontrol sistemleri, güvenlik kamera sistemleri ve zayıf akım sistemler üzerinde faaliyet gösteriyoruz.
Hedefimiz teknoloji alanındaki deneyim ve uzmanlığımızı müşteri memnuniyetine dönüştürerek, kaliteli ve yaratıcı çözümler sunan ve verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye’nin en iyisi olmaya devam ederek örnek şirket olmaktır.

Yenilikçi :

“Yarının teknolojisini bugünden kullanıyoruz” Sektörümüzü tanırız ve dünya pazarındaki güvenlik sistemleri ile ilgili yenilikçi teknolojik gelişmeleri takip eder, üretilen her cihazı inceleriz.

Ekonomik :

“Avantajlarımızı paylaşıyoruz” Satmış olduğumuz ürünleri direk distribütör yada üreticiden temini sağlanır. Bu sayede olabilecek minimum fiyatlara ürün ve hizmetlerimizi sunabiliriz.

Kullanıcı dostu :

“Sizin gözünüzden bakıyoruz” İhtiyaçlarınız doğrultusunda ve kullanım açısından gayet kolay arayüz tasarlıyoruz. Personellerinizi ücretsiz eğitimlerden geçirerek sizin dilinizden konuşmaya özen gösteriyor , teknik detaylarla sizi meşgul etmiyoruz.

Zamanında :

“Tam söz verdiğimiz gibi” Zamanınızın ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Söz verdiğimiz gibi projelerinizi zamanında hayata geçiriyor, en son teknolojiyi kullanarak müşteri problemini uzak erişim bağlantıları ile kısa bir zamanda gideriyoruz. Birçok üründe arızalı bir cihazın yerine yedeğini bırakıp tamire alır , tamir süresi uzarsa da yenisini veriyoruz.